Chelsea u sjajnoj utakmici savladao Newcastle, Mudryk napravio dar-mar

1 minuta čitanja

Sjajnu utakmicu golom je otvorio Jackson, koji je u šestoj minuti pogodio za vodstvo Chelseaja od 1:0.

Newcastle se vratio u egal kada je Isak pogodio za 1:1 u 43. minuti susreta, a to je bio rezultat prvog poluvremena.

U 58. minuti, sjajni Palmer odlično pogađa za novo vodstvo Chelseaja, da bi potom u 76. minuti viđen vjerovatno najljepši trenutak utakmice.

Rezervista Mihajlo Mudryk nanizao je nekoliko igrača Newcastlea, zaobišao golmana Dubravku i pogodio za 3:1. Ukrajinskog fudbalera uskoro ćemo gledati u Zenici, kada će sa svojom reprezentacijom gostovati BiH u baražu.

Konačan rezultat utakmice još jednim sjajnim golom postavlja Murphy u 90. minuti.

Nakon ove pobjede, Chelsea je na 11. mjestu sa 39 bodova, dok je Newcastle jednu poziciju iznad sa 40 bodova.