Poluvrijeme: Tri gola na utakmici Barcelone i Napolija, Arsenal poništio prednost Porta

1 minuta čitanja

Barcelona i Napoli te Arsenal i Porto igraju uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka. Nakon prvih 45 minuta vode domaći na oba susreta.

Barcelona je zasluženo povela 1:0 golom Fermina Lopeza u 15. minuti. On je iskoristio jednu povratnu loptu te mirno pogodio u ugao Napolijevog gola. Samo dvije minute poslije Raphinha je pogodio stativu, nakon čega se lopta odbila u noge Cancela. Portugalski bočni igrač bez problema ju je potom spremio u nebranjenu mrežu.

Napoli je smanjio na jedan gol zaostatka, a pogodio je Rrahmani na asistenciju Politana.

Barcelona trenutno vodi ukupnim rezultatom 3:2.

Arsenal je pogotkom Trossarda poveo protiv Porta u Londonu.

Odegaard je sjajno podvalio loptu za belgijskog napadača, koji ju je poslao u suprotni ugao Coste. Ukupan rezultat sada je 1:1.