Nevjerovatna Girona srušila i Atletico Madrid majstorijom u sudijskoj nadoknadi

1 minuta čitanja

Na kraju je slavila Girona, koja je golom u posljednjim sekundama susreta došla do pobjede rezultatom 4:3.

Domaći su poveli već u 2. minuti preko Valeryja, da bi u 14. Morata poravnao na 1:1 i najavio da će ovo biti njegova noć.

Girona ubacuje u brzinu više i preko Savija i Blinda postiže dva gola, te dolazi do 3:1, ali u finišu prvog dijela Morata postiže svoj drugi gol za smanjenje rezultata na 3:2.

Večeras fantastični Morata u 54. minuti zabija za 3:3 i kompletira svoj hat-trick i taman kada se činilo da će ovaj meč završiti podjelom bodova, ukazao se Martin koji je nevjerovatnim golom pogodio za još jednu pobjedu Girone.

Sa nova tri boda, Girona se izjednačila sa Real Madridom, ali zauzima drugo mjesto zbog slabije gol razlike. Apsolutna senzacija La Lige sada ima 10 bodova više od Atletico Madrida, koji je ostao na trećem mjestu.