Neymar napustio teren u suzama, povrijedio se nakon samo 34 minute

1 Min Read

Toliko je Neymar izdržao prije nego što je zamijenjen zbog nove povrede, teren je napustio plačući.

Utakmica između Santosa i Atletico Mineira imala je svečani prizvuk za Neymara. Osim što mu je bila prva u ovoj sezoni za klub i prva nakon povrede zbog koje nije igrao više od mjesec dana, bila je i jubilarna 100. koju je igrao na Santosovom stadionu. Nastupio je u njoj u dresu s brojem 100.

Slavlje je pokvareno nakon nešto više od pola sata igre. Neymar je znakove neugode u lijevom bedru počeo pokazivati odmah nakon početka utakmice. U pitanju je bolno mjesto zbog kojeg nije igrao šest sedmica.

Nekoliko minuta nakon što je Santos povisio vodstvo drugim golom, Neymar se okrenuo prema klupi i zatražio zamjenu. Potom je sjeo na teren i tražio pomoć pri izlasku s terena. Uplakanog su ga tješili suigrači i suparnici.

- OGLAS -

Utakmica je završila pobjedom Santosa 2:0.

(Vijesti.ba)


Share This Article