Bayern zabio Mainzu osam golova, Huseinbašić upisao asistenciju

1 minuta čitanja

Četiri igrača upisala su se u strijelce, a predvodio ih je Harry Kane koji je četvrtim hat-trickom u dresu Bayerna već stigao do brojke od 30 golova u prvenstvu ove sezone.

Bayern je u prvih 20 minute vodio 2:0, a nije izgledalo da će tako lako doći do pobjede kada je Nadiem Amiri u 31. minuti smanjio na 2:1. Ipak, do kraja utakmice uslijedila je rapsodija Bavaraca. Uz Kanea, dva gola zabio je Leon Goretzka, a po jedan Thomas Muller, Jamal Musiala i Serge Gnabry.

Bayern je ovom pobjedom s utakmicom više stigao na sedam bodova zaostatka za Bayer Leverkusenom, dok je Mainz pretposljednji sa 16 bodova.

Novopečeni bh. reprezentativac Denis Huseinbašić upisao je asistenciju u sjajnoj utakmici M'Gladbacha i Kolna koja je na kraju završila rezultatom 3:3.