Fenerbahče napravio veliki kiks, Džeko ljutito reagovao zbog izmjene

1 minuta čitanja

Poveo je Fener nakon sjajne akcije u 12. minuti, a tada je Dušan Tadić asistirao za Irfana Cana Kahvecija koji pogađa za 1:0.
U prvom poluvremenu je i Edin Džeko imao tri lijepe prilike, ali nije ih uspio iskoristiti

Do poravnanja je Samsunspor stigao na nevjerovatan način u 62. minuti, kada je postignut sjajan gol iz slobodnjaka.

Dosuđen je slobodan udarac potpuno iskosa s desne strane, golman Livaković je, kao i svi, očekivao centaršut, ali Kilinc šutira i postiže fantastičan gol za 1:1.

Trener Fenera Ismail Kartal napravio neočekivan potez i iz igre u 71. minuti povukao Džeku. Umjesto Dijamanta je na teren poslao Michyja Batshuayija, a tada je Džeko prilično ljutito reagovao gestikulacijom ka treneru.