Guardiola nakon ispadanja: “Ne mogu dovoljno zahvaliti igračima!”

1 Min Read

Al Hilal je šokirao engleski tim i nakon produžetaka slavio rezultatom 4:3, izborivši plasman u četvrtfinale gdje će igrati protiv Fluminensea, dok je bogata i moćna ekipa Pepa Guardiole poslana kući.

Španski stručnjak, koji je godinama dominirao engleskim fudbalom, nije uspio prošle sezone osvojiti trofej, a čini se da će na novi morati čekati i nakon turnira koji se do sredine jula igra u Sjedinjenim Američkim Državama.

Nakon utakmice dao je izjavu.

“Vidio sam puno dobrih stvari koje ranije nisam primijetio, posebno u odnosu između igrača i stručnog štaba. Bilo nam je lijepo ovdje, utakmice su bile dobre, a nivo igre visok”, rekao je Guardiola i dodao:

“U ovoj fazi sve utakmice su teške. Dozvolili smo protivniku da igra u tranziciji, ali mi smo stvorili puno šansi i, sveukupno gledano, igrali dobro. Šteta. Ne mogu dovoljno zahvaliti ekipi na tome kako je trenirala i pripremila se. Dali su sve od sebe.”

- OGLAS -

(Vijesti.ba)

Share This Article