Musa najbolji igrač Reala u tijesnom porazu od Milana

1 minuta čitanja

Loše je tim iz aktuelni prvak Evrope otvorio ovu utakmicu, te su nakon prve dionice igre imali zaostatak od tri poena.

Druga četvrtina bila je užasna za igrače Real Madrida i nju su izgubili sa čak petnaest razlike. Tako se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 48:29 za domaći tim.

Nakon užasne druge uslijedila je sjajna treća četvrtina u režiji košarkaša Real Madrida.

Igrali su dosta bolju odbranu, a išlo ih je i u napadu i to je bilo dovoljno da smanje zaostatak.

Posljednja četvrtina krenula je sjajno za njih, ali su onda posustali i to su domaći iskoristili.

Nakon toga gosti se ponovo bude, ali to je bilo dovoljno samo da upišu pristojan poraz i rezultat je na kraju bio 81:76.

Do pobjede su domaću ekipu vodili Shields koji je ubacio 27 poena, te Mirotić sa 23 ubačena poena.

Najbolji u Real Madridu bio je Džanan Musa sa 12 ubačenih poena, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu njegove ekipe.