Anel Ahmedhodžić postigao prvijenac u Premiershipu!

1 minuta čitanja

U okviru Boxing Daya Sheffield United ugostio je ekipu Lutona, gdje su gosti bili bolji i slavili rezultatom 3:2.

- OGLAS -

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Anel Ahmedhodžić postigao je svoj prvi pogodak u Premiershipu.

VAR je provjeravao situaciju, na kraju je ipak priznat pogodak i počelo je veliko slavlje.

Ipak, radost nije dugo trajala, pošto je Luton ubrzo stigao do 2:2. Robinson je autogolom vratio stvari na početak.

Anis Ben Slimane u 82. minuti utakmice postigao još jedan autogol i doveo goste do velike pobjede.

U drugoj utakmici koja se igrala u ovom terminu Bournemouth je pobijedio Fulham rezultatom 3:0.