City rutinski savladao Ahmedhodžićev Sheffield, Aston Villa došla do pobjede tek u 90. minuti

1 minuta čitanja

U terminu od 16 sati u engleskom Premiershipu su odigrane četiri utakmice.

- OGLAS -

Manchester City je na svom terenu bez većih problema slavio rutinsku pobjedu protiv najlošije ekipe u ligi, Sheffield Uniteda, rezultatom 2:0.

Golove za nova tri boda aktuelnog šampiona postigli su Rodri u prvom i Alvarez u drugom poluvremenu. Reprezentativac Bosne i Hercegovine Anel Ahmedhodžić zbog žutih kartona nije bio u protokolu za ovaj meč.

Aston Villa je uz dosta muke uspjela da sruši Burnley na svom terenu sa 3:2. Villa je do pobjede došla golom u 90. minutu sa bijele tačke, a realizator je bio Douglas Luiz.

Wolvesi su lagano savladali Everton rezultatom 3:0. Pogađali su Kilman, Cunha i Dawson.

Crystal Palace je nakon preokreta sa 3:1 nadigrao Brentford koji igra sve lošije.