Feđa Dudić sa Radničkim ruši sve pred sobom, upisao je sedmu vezanu pobjedu

1 minuta čitanja

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, iako je bilo prilika. Dobru priliku gosti su imali kada je golman Leković napravio faul izvan svog šesnaesterca i dobio žuti karton, no nisu uspjeli do pogotka.

Radnički je poveo preko Vidosavljevića u 68. minuti, a 2:0 je bilo u 80. minuti. Tunižanin Sahli krade jednu loptu, izlazi pred Mijatovića i lagano pogađa za 2:0. Do kraja sjajan pogodak Luke Zorića za konačnih 3:0

Sedma je to uzastopna pobjeda Radničkog, na četvrtom su sada mjestu i iskoristili su jučerašnji remi Čukaričkog. Tim Feđe Dudića je tako ostao hit sezone, a kada su stigli Dudić i prvi pomoćnik Jahić Radnički je bio na posljednjem mjestu.

Za vikend Radnički gostuje Crvenoj zvezdi, te sigurno ni Beograđanima neće biti lako.

Svih 90 minuta kod Radničkog su upisali dobro poznata imena iz Premijer lige naše zemlje Besim Šerbečić (posuđeni igrač FK Sarajevo), te Tomislav Dadić, dok je u samoj završnici zamijenjen Mehmed Ćosić, bivši član Veleža i Željezničara