Pobjeda Reala sa igračem manje golom u 92. minuti za prvo mjesto u Španiji

1 minuta čitanja

Nakon košarkaša i fudbaleri madridskog Reala večeras su svojim navijačima priredili veliko zadovoljstvo pobjedom u okviru 18. kola španske La lige na gostovanju kod Alavesa.

- OGLAS -

Bila je to izuzetno teška utakmica za Kraljevski tim koji je uz dosta muke stigao do veoma važna tri boda večeras.

Do njih je Real stigao golom u 92. minuti kojeg je postigao Lucas Vasquez i to na sjajan način.

Ovaj trijumf je još više dobio na značaju uzmemo li u obzir da je Real od 54. minute igrao sa igračem manje jer je opravdano isključen bio Nacho Fernandez.

S obzirom da je Girona kiksala protiv Betisa u gostima odigravši 1:1, Real je sada od nje preuzeo lidersku poziciju španske lige.

Kraljevi su prvi na tabeli sa 45 bodova koliko ima i Girona, koja ima i nešto lošiju gol razliku.