Uživo: Sarajevo – Borac 1:2, utakmica je prekinuta

3 minuta čitanja

Od 17:30 na Koševu se u revanš utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine sastaju ekipe Sarajeva i Borca.

- OGLAS -

87’ Prekida se utakmica. Ibričić i klupa ne žele da se nastavi nakon još jedne diskutabilne odluke glavnog sudije meča.

85’ Sami je finiš utakmice. Sarajevo je pred eliminacijom iz Kupa Bosne i Hercegovine.

74’ Mnogo nervoze je na terenu, sada nakon jednog duela Hasića i Jokića domaći traže prekršaj, no arbitar Musa ne misli tako. Obojica igrača su ostana ležati na travnjaku.

67’ Direktan crveni karton za Reanana Oliveiru. Sarajevo do kraja meča sa 10 igrača.

61’ GOOOL. Ponovo vodio Borac i ponovo mladi 17-godišnji Marčetić.

56’ Hamza Čataković pogađa sa 11 metara i sada je rezultat 1:1!

55’ Penal za Sarajevo!

52’ Žuti karton za trenera Sarajeva Rožmana zbog prigovora.

46’ Počelo je drugo poluvrijeme. Izmjena nije bilo.

45’ Kraj je prvog poluvremena na stadionu Koševo. Gosti vode 1:0.

40’ Sada domaći protestuju zbog toga što je Musa dosudio prekršaj na Vranješu na sredini terena. Žestoki su protesti.

31’  Kulašin je prošao po desnoj strani i ubacio u sredinu, ali Rogić to brani bez većih problema

27’ Hasić je šutira, ali lopta završava u rukama golmana Borca.

22’ Gool. Vodi Borac, strijelac spektakularanog gola je Stefan Marčetić.

15’ Žuti karton za Senijada Ibričića. Burna reakcija sa klupe Sarajeva nakon nekoliko odluka Matea Muse.

14’ Stopostotna prilika za Sarajevo sada. Kyeremeh je zaobišao i golmana, ali Ćelić spašava Borac. Dvije kolosalne šanse za bordo tim su ovo bile.

12’
Velika prilika za Sarajevo sada. Hasić je probio po desnoj strani, uposlio je Mustafića koji šutira iz prve, ali jako loše pa lopta ide pored gola gostiju.

10’ Već je deset minuta igre iza nas, pogodaka kao ni nekih velikih prilika za sada nema.

1’ Utakmica je upravo počela!

Sarajevo utakmicu počinje u sastavu: Rogić, Duraković, Buljubašić, Čataković, Kyeremeh, Hasić, Julardžija, Beganović, Soldo, Đuričković, Mustafić.

Sa druge strane, za Borac igraju: Milošević, Jokić, Ćelić, Herera, Vuković, Kvržić, Vranješ, Kulašin, Terzić, Nišić, Marčetić.

U prvoj utakmici u Banjaluci pogodaka nije bilo, tako da će pitanje prolaska biti odlučeno večeras.

Na portalu Vijesti.ba možete pratiti tekstualni prijenos ovog meča.